My Cafe Recipes Stories v2017.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 753 ratings )
Price: $0
Download

My Cafe Recipes Stories v2017.9 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapmıcılığını Melsoft Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler kafe işletme oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz kafeyi en iyi şekilde yöneterek müşterilerinizi mutlu etmek ve para kazanmaya çalışmaktır. My Cafe: Recipes & Stories içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede kafeniz için en iyi ekipmanları satın alabilir, müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, zorlu müşteriler, kullanabileceğiniz onlarca kafe aracı, servis edilmeyi bekleyen içecekler-yiyecekler ve dahası sizleri bekliyor. My Cafe Recipes Stories v2017.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. My Cafe: Recipes & Stories Play Store’da 1.345.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

My Cafe Recipes Stories v2017.9 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.melesta.coffeeshop” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

My Cafe Recipes Stories v2017.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

My Cafe Recipes Stories 2017.9 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

My Cafe Recipes Stories 2017.9 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

UYARI : var olan elmasınız kadar harcama yapabilirsiniz, elmas miktarını artırmak için kahve, dondurma makinelerindeki işlerinizi hızlandırın, elmas değeriniz hızlandırma işlemlerinde azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 122 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, my cafe hack, my cafe mod, my cafe recipes stories 2017.9 altın hile, my cafe recipes stories 2017.9 android hack, my cafe recipes stories 2017.9 android hile, my cafe recipes stories 2017.9 elmas hile, my cafe recipes stories 2017.9 gem hack, my cafe recipes stories 2017.9 hack apk, my cafe recipes stories 2017.9 hile apk, my cafe recipes stories 2017.9 mod apk, my cafe recipes stories 2017.9 money hack, my cafe recipes stories 2017.9 para hile, my cafe recipes stories 2017.9 para hile apk, my cafe recipes stories altın hle, my cafe recipes stories android hile, my cafe recipes stories apk hile, my cafe recipes stories apk mod, my cafe recipes stories hack apk, my cafe recipes stories hile apk, my cafe recipes stories mod apk, my cafe recipes stories para hile


Download My Cafe Recipes Stories v2017.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like