My Hospital v1.2.17 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 71 ratings )
Price: $0
Download

My Hospital v1.2.17 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

My Hospital v1.2.17 PARA HİLELİ APK, hastane yönetim ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kuu Hubb Oy stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrin insanları için hastane inşa etmek ve görevleri tamamlamaktır. My Hospital içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm doktorlara sahip olabilir, ilaçları kolayca üretebilir ve hastanenizi büyütebilirsiniz. Hastalar, inşa edilecek onlarca oda, doktorlar ve dahası sizleri bekliyor. My Hospital v1.2.17 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. My Hospital Play Store’da 90.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

My Hospital v1.2.17 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

My Hospital 1.2.17 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

My Hospital 1.2.17 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, my hospital 1.2.17 apk, my hospital 1.2.17 elmas hile, my hospital 1.2.17 gem hack, my hospital 1.2.17 hack apk, my hospital 1.2.17 hile apk, my hospital 1.2.17 mod apk, my hospital 1.2.17 money hack, my hospital altın hile, my hospital android hile, my hospital apk, my hospital cash hack, my hospital elma hile, my hospital elmas hile, my hospital gem hack, my hospital hack, my hospital hack apk, my hospital hile apk, my hospital mod apk, my hospital money hack, my hospital para hile, my hospital para hile apk


Download My Hospital v1.2.17 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like