My Little Pony v2.4.0p MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 791 ratings )
Price: $0
Download

My Little Pony v2.4.0p MOD APK – PARA HİLELİ

My Little Pony v2.4.0p PARA HİLELİ APK, görünüş olarak her ne kadar bayanlara hitap eden bir oyun olsa da çiftlik kurma ve yönetme tarzındaki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir yapımdır. Dünyaca ünlü GAMELOFT stüdyosuna aittir. Amacınız sahip olduğunuz arazide çeşitli yapılar inşa ederek My Little Pony atları için yaşam alanları oluşturmaktır. My Little Pony içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede sahip olduğunuz Pony köyünü en iyi şekilde geliştirebilir, tüm atlara ve ögelere sahip olabilirsiniz. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. My Little Pony Play Store’da 792.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

My Little Pony v2.4.0p MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

My Little Pony v2.4.0p para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

My Little Pony v2.4.0p elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : ilk açılış için aktif internet bağlantısı gereklidir veri dosyalarını indirecektir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunmy little pony 2.4.0p android hile, my little pony 2.4.0p android mod, my little pony 2.4.0p elmas hile apk, my little pony 2.4.0p hack apk, my little pony 2.4.0p hile apk, my little pony 2.4.0p mod apk, my little pony 2.4.0p para hile apk, my little pony altın hile hack, my little pony apk hack, my little pony apk hile, my little pony apk mod, my little pony elmas hile apk, my little pony elmas hile indir, my little pony full apk, my little pony hack apk, my little pony hile apk, my little pony mod apk, my little pony mod apk download, my little pony para hile apk, my little pony para hile hack, pony hile apk


Download My Little Pony v2.4.0p MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like