N.O.V.A. Legacy v5.7.1d MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 189 ratings )
Price: $0
Download

N.O.V.A. Legacy v5.7.1d MOD APK – PARA HİLELİ

N.O.V.A. Legacy v5.7.1d PARA HİLELİ APK, FPS, aksiyon ve silahlı çatışma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan düşmanlarınızı yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. N.O.V.A. Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı modellerde silahlar, zorlu görevler dahası sizleri bekliyor. N.O.V.A. Legacy v5.7.1d sürümünde yeni karakter ve silahlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. N.O.V.A. Legacy Play Store’da 1.080.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

N.O.V.A. Legacy v5.7.1d MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

N.O.V.A. Legacy 5.7.1d para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

N.O.V.A. Legacy 5.7.1d elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun açılışta Rusça olarak başlar, üst sağ köşeden ayarlara girin açılan menüde mesajlaşma balonlarına dokunun ve TÜRK bayrağını seçin.

 

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, nova l apk, nova legacy 5.7.1d android hile, nova legacy 5.7.1d apk hile, nova legacy 5.7.1d apk mod, nova legacy 5.7.1d gem hack, nova legacy 5.7.1d hack apk, nova legacy 5.7.1d hile apk, nova legacy 5.7.1d mod apk, nova legacy 5.7.1d money hack, nova legacy 5.7.1d para hile, nova legacy altın hile, nova legacy apk hile, nova legacy apk mod, nova legacy cash hack, nova legacy elmas hile, nova legacy gem hack, nova legacy hack, nova legacy hile apk, nova legacy mod apk, nova legacy money hack, nova legacy para hile


Download N.O.V.A. Legacy v5.7.1d MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like