Naruto x Boruto Borutage v1.0.3 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 797 ratings )
Price: $0
Download

Naruto x Boruto Borutage v1.0.3 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını BANDAI NAMCO Entertainment Inc. firmasının üstlendiği ünlü anime serisinin yeni sunulan Android oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız Naruto, oğlu Boruto ve arkadaşları ile bulunduğunuz geniş oyun evreni içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak, köyünüzü geliştirmektir. Naruto x Boruto Borutage henüz ülkemiz için sunulmadığından FULL APK olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini birçok oyuncudan önce çıkarabilir, Naruto ve Boruto yanında mücadele edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman akınları, yüzlerce bölüm, farklı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Naruto x Boruto Borutage v1.0.3 sürümünde Japonya için indirilmeye sunulmuştur, bu yüzden İngilizce veya Türkçe dil desteği şuanda mevcut değildir, ancak rahatça oynanabilir seviyededir. Maceralara atılmak, düşmanlarınızı pataklamak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. NARUTO X BORUTO 忍者BORUTAGE henüz Google Play’da tam olarak sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Naruto x Boruto Borutage v1.0.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyun Japonca’dır ancak oynanabilir seviyededir, dil yönünden zorluk çekmezsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 109 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Dövüş Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, naruto x boruto android, naruto x boruto android indir, naruto x boruto apk, naruto x boruto apk download, naruto x boruto apk indir, naruto x boruto borutage 1.0.3 android, naruto x boruto borutage 1.0.3 android indir, naruto x boruto borutage 1.0.3 apk download, naruto x boruto borutage 1.0.3 full apk, naruto x boruto borutage android, naruto x boruto borutage android indir, naruto x boruto borutage apk, naruto x boruto borutage apk download, naruto x boruto borutage full apk, naruto x boruto full ap


Download Naruto x Boruto Borutage v1.0.3 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like