NearEscape v0.92.002 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 480 ratings )
Price: $0
Download

NearEscape v0.92.002 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Near Escape v0.92.002 MERMİ HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve zombilere karşı mücadele türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ElMaHeGames firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda tamamen giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli şehir ortamında hayatta kalmaya çalışmak, zombilere karşı mücadele etmek ve kendi yaşam alanınızı kurmaktır. NearEscape içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, zombilere karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun süren görevler, gelişmiş craft sistemi, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Near Escape v0.92.002 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Near Escape Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

NearEscape v0.92.002 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NearEscape 0.92.002 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, near escape 0.92.002 apk hile, near escape 0.92.002 apk mod, near escape 0.92.002 hack apk, near escape 0.92.002 hile apk, near escape 0.92.002 mermi hile, near escape 0.92.002 mod apk, near escape apk, nearescape ammo hack, nearescape apk, nearescape apk hile, nearescape hack, nearescape hack apk, nearescape hile, nearescape hile apk, nearescape mermi hile, nearescape mod apk


Download NearEscape v0.92.002 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like