Need for Speed No Limits v1.0.47 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 827 ratings )
Price: $0
Download

Need for Speed No Limits v1.0.47 FULL APK – SD DATA

Need for Speed No Limits v1.0.47 FULL APK, araba yarış oyunlarını seviyorsanız yapımcılığını ELECTRONIC ARTS (EA GAMES) stüdyosunun üstlendiği yeni bir oyundur… Amacınız her yarış oyununda olduğu gibi aynıdır sahip olduğunuz arabayı en iyi şekilde kontrol ederek rakiplerinizi geçip bölümün sonuna ulaşmaktır yalnız polis arabaları, tuzaklar ve dahası yolunuzu kesmek için çabalayacaktır… Need for Speed No Limits Play Store’da ücretsiz olarak kullanıcısına sunulsa da ülkemiz TÜRKİYE için hala hazır durumda değil bu sorunun önüne geçebilmek için sitemiz üzerinden sizlere sunuyorum… Onlarca spor araba, zorlu yarış parkurları, kullanılabilir değişik araç ekipmanları, farklı yarış modları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya dokunmatik yoluyla sağlanmaktadır. Need for Speed No Limits Play Store’da 156.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Need for Speed No Limits v1.0.47 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ea.game.nfs14_row” android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Need for Speed No Limits 1.0.47 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun apk, need for speed no limits 1.0.47 android indir, need for speed no limits 1.0.47 apk, need for speed no limits 1.0.47 apk download, need for speed no limits 1.0.47 apk full, need for speed no limits 1.0.47 apk indir, need for speed no limits 1.0.47 full apk, need for speed no limits android, need for speed no limits android apk, need for speed no limits android download, need for speed no limits android full, need for speed no limits android indir, need for speed no limits apk, need for speed no limits apk download, need for speed no limits apk full, need for speed no limits apk indir, need for speed no limits apk obb, need for speed no limits apk sd data, need for speed no limits full apk


Download Need for Speed No Limits v1.0.47 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like