New Star Baseball v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 257 ratings )
Price: $0
Download

New Star Baseball v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

New Star Baseball v1.1.2 PARA HİLELİ APK, farklı spor oyunları arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Five Aces Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız beyzbolcu karakter ile bulunduğunuz maçlarda başarı atışlar – tutuşlar yapmak ve kariyerinizi geliştirip ünlü olmaktır. New Star Baseball içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar enerji içeceğine ve eşyaya sahip olabilirsiniz. Uzun süren maçlar, zorlu rakip takımlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. New Star Baseball v1.1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. New Star Baseball Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Hile hakkında : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profilden devam ederseniz yüksek miktarda parayla başlarsınız.

Kurulumu

New Star Baseball v1.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

New Star Baseball 1.1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 44 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, new star baseball 1.1.2 apk hile, new star baseball 1.1.2 enerji hile, new star baseball 1.1.2 hack apk, new star baseball 1.1.2 hile apk, new star baseball 1.1.2 mod apk, new star baseball 1.1.2 para hile, new star baseball altın hile, new star baseball apk, new star baseball apk hile, new star baseball apk hlie, new star baseball apk mod, new star baseball hack, new star baseball hack apk, new star baseball hile apk, new star baseball mod apk, new star baseball para hile


Download New Star Baseball v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like