New Star Futbol v4.15.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 675 ratings )
Price: $0
Download

New Star Futbol v4.15.5 MOD APK – PARA HİLELİ

New Star Futbol v4.15.5 PARA HİLELİ APK, futbol ve kariyer yapma türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Five Aces Publishing Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kariyeri ile bulunduğunuz takımda golcü bir futbolcu olmak ve karakterinizi geliştirmektir. New Star Futbol içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan hava durumu ve reklamsız paketin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede futbolcunuz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, istediğiniz kadar enerji içeceğine sahip olabilir maçların yenilmezi olabilirsiniz. Uzun süren maçlar, zorlu şutlar, parmaklarınızın ucunda şekillenen bir bir futbolcu ve dahası sizleri bekliyor. New Star Futbol v4.15.5 sürümünde önemli hatalar için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. New Star Soccer Play Store’da 1.960.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

New Star Futbol v4.15.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

New Star Futbol 4.15.5 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar, düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak paranızı artırın bu sayede yüksek fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz.

NSS hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan hava durumlarının kilidi açıktır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, new star futbol 4.15.5 altın hile, new star futbol 4.15.5 android hack, new star futbol 4.15.5 android hile, new star futbol 4.15.5 hack, new star futbol 4.15.5 hile, new star futbol 4.15.5 mod apk, new star futbol 4.15.5 para hile, new star futbol android full, new star futbol android mod, new star futbol hack, new star futbol hack apk, new star futbol hack apk indir, new star futbol mod, new star futbol mod apk download, new star futbol para hile apk, new star soccer 4.15.5 altın hile apk, new star soccer 4.15.5 hack apk, new star soccer 4.15.5 mod apk, new star soccer 4.15.5 para hile apk, new star soccer android hile, new star soccer hile apk, new star soccer para hile apk, nss hack, nss hile apk, nss mod apk, oyun apk indir


Download New Star Futbol v4.15.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like