Nimian Legends BrightRidge v7.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 41 views
( 729 ratings )
Price: $0
Download

Nimian Legends BrightRidge v7.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Nimian Legends BrightRidge v7.7 FULL APK, açık dünyada görev yapma temalı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Protopop Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bulunduğunuz geniş oyun haritası içinde görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, farklı karakterler, mistik bir dünya ve dahası sizleri bekliyor. Keşfetmek, gezmek, farklı hikayeler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Dostlarınıza yardım ederken uçmak, yükseklere zıplamak, tepelere tırmanmak ve dahasını yapmakta özgürsünüz. İster hikayeye göre isterseniz de serbest modda oynayabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Nimian Legends BrightRidge Play Store’da 4.19TL’dir.

 

Kurulumu

Nimian Legends BrightRidge v7.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, brightridge apk, nimian legends brightridge 7.7 android, nimian legends brightridge 7.7 apk, nimian legends brightridge 7.7 apk download, nimian legends brightridge 7.7 full apk, nimian legends brightridge 7.7 mobile, nimian legends brightridge android, nimian legends brightridge android için, nimian legends brightridge apk, nimian legends brightridge full apk, nimian legends brightridge mobile


Download Nimian Legends BrightRidge v7.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like