Ninja Arashi 2 v1.1 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 703 ratings )
Price: $0
Download

Ninja Arashi 2 v1.1 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Ninja Arashi 2 v1.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Black Panther stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ninja karakter ile bulunduğunuz karanlık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Ninja Arashi 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı ekipmanlar, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Ninja Arashi 2 v1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ninja Arashi 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Ninja Arashi 2 v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ninja Arashi 2 1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Ninja Arashi 2 1.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Ninja Arashi 2 1.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, ninja arashi 2 1.1 altın hile, ninja arashi 2 1.1 elmas hile, ninja arashi 2 1.1 hack apk, ninja arashi 2 1.1 hile apk, ninja arashi 2 1.1 mod apk, ninja arashi 2 1.1 para hile, ninja arashi 2 altın hile, ninja arashi 2 apk, ninja arashi 2 apk hile, ninja arashi 2 hack, ninja arashi 2 hack apk, ninja arashi 2 hile, ninja arashi 2 hile apk, ninja arashi 2 mod apk, ninja arashi 2 para hile


Download Ninja Arashi 2 v1.1 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like