Ninja Fishing v2.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 534 ratings )
Price: $0
Download

Ninja Fishing v2.0.0 PARA HİLELİ APK, Android platformunun popüler oyunlarından birisi olan yapımcılığını Gamenauts, Inc. stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Balık tutma ve Fruit Ninja tarzını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Amacınız kontrolünü sağladığınız ninja karakteri ile balıkları tutmak, uyarı doğru çekmek ve havadayken parmak hareketlerinizle parçalara ayırmaktır. Ninja Fishing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, karakterinizi rahatça geliştirebilirsiniz. Onlarca görev, büyük balıklar, farklı bölgeler, çeşitli eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. Ninja Fishing v2.0.0 sürümünde yeni bölgeler, eşyalar, balıklar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ninja Fishing Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Ninja Fishing v2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ninja Fishing 2.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

101 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, ninja fishing 2.0.0 altın hile, ninja fishing 2.0.0 android hile, ninja fishing 2.0.0 apk hack, ninja fishing 2.0.0 apk hile, ninja fishing 2.0.0 gold hack, ninja fishing 2.0.0 hack apk, ninja fishing 2.0.0 hile apk, ninja fishing 2.0.0 mod apk, ninja fishing 2.0.0 money hack, ninja fishing 2.0.0 para hile, ninja fishing altın hile, ninja fishing android hile, ninja fishing apk hack, ninja fishing apk hile, ninja fishing apk mod, ninja fishing gold hack, ninja fishing hack, ninja fishing hack apk, ninja fishing hile apk, ninja fishing mod apk, ninja fishing money hack, ninja fishing para hile


Download Ninja Fishing v2.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like