Ninja Tobu v1.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 650 ratings )
Price: $0
Download

Ninja Tobu v1.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Ninja Tobu v1.8.2 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CerebralFix firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir .Amacınız kontrolünü sağladığınız ninja karakteri ile bulunduğunuz bölümlerde sıçrayarak ilerlemek, engelleri – düşmanları aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Ninja Tobu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterleri, eşyaları satın alabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Düşmanlarınız, aşılması zor engeller, özel yetenekleriniz ve dahası bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ninja Tobu Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Ninja Tobu v1.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ninja Tobu 1.8.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, ninja tobu 1.8.2 android hile, ninja tobu 1.8.2 apk hile, ninja tobu 1.8.2 apk mod, ninja tobu 1.8.2 hack apk, ninja tobu 1.8.2 hile apk, ninja tobu 1.8.2 mod apk, ninja tobu 1.8.2 money hack, ninja tobu 1.8.2 para hile, ninja tobu altın hile, ninja tobu altnı hile, ninja tobu android hile, ninja tobu apk hile, ninja tobu apk mod, ninja tobu hack, ninja tobu hack apk, ninja tobu hile apk, ninja tobu mod, ninja tobu mod apk, ninja tobu para hile


Download Ninja Tobu v1.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like