Nobodies v3.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 257 ratings )
Price: $0
Download

Nobodies v3.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Nobodies v3.4 FULL APK, bulmaca, macera ve detay üzerine kurulu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Blyts firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde cesetleri üst seviye gizlilik ile ortadan kaldırmak, temizlik işlerini yapmaktır. Tehlikeli insanlarla iş birliği, kafa yoran oyun yapısı, profesyonel temizlik işi ve dahası sizleri bekliyor. Zorlu görevler, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, çözülmesi gereken zorluklar parmaklarınızın ucunda olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Nobodies v3.4 sürümünde yeni görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Nobodies Play Store’da 20.99TL’dir.

Kurulumu

Nobodies v3.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, nobodies 3.4 android, nobodies 3.4 apk, nobodies 3.4 apk indir, nobodies 3.4 full apk, nobodies android, nobodies android apk, nobodies apk, nobodies full apk, nobodies mobile, nobodies mobile game, nobodies telefon için


Download Nobodies v3.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like