Nova Launcher Prime v5.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 653 ratings )
Price: $0
Download

Nova Launcher Prime v5.5 FULL APK, cihaz görünümü değiştirme konusunda başarılı bir uygulama olan yapımcılığını TeslaCoil Software firmasının üstlendiği Android platformunun popüler launcher yani başlatıcılarından birisidir. Kullanım alanı olarak cihazınızın genel menü görünümünden sıkılmış ve farklı arayışlar içine girmişseniz kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Nova Launcher kullanıcısına her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içinde birçok kilitli özellik mevcuttu bu yüzden FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede hiçbir kısıtlamaya takılmadan kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. Nova Launcher Prime v5.5 sürümünde yeni uygulama arama sistemi ve Android Oreo için düzenlemeler yapılmıştır. Nova Launcher Prime Play Store’da 10.00TL’dir.

 

Launcher Görüntüleri

Nova Launcher Prime v5.5 FULL APK İNDİR – 8MB

KURULUMU

Nova Launcher Prime v5.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım, launcher kullanıma hazırdır.

Bilgilendirme : cihazınızın eski temasına dönmek için uygulamayı silmeniz yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Launcherandroid oyun indir, apk indir, nova launcher 5.5 pro apk, nova launcher apk, nova launcher apk download, nova launcher apk indir, nova launcher full apk, nova launcher full apk indir, nova launcher prime 5.5 apk, nova launcher prime 5.5 apk download, nova launcher prime 5.5 apk indir, nova launcher prime 5.5 full apk, nova launcher prime 5.5 indir, nova launcher prime 5.5 pro apk, nova launcher prime apk, nova launcher prime apk 5.5, nova launcher prime apk full 5.5, nova launcher prime apk indir, nova launcher prime full apk, nova launcher prime hack apk, nova launcher prime pro apk, nova launcher pro apk, nova launcher pro apk indir


Download Nova Launcher Prime v5.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like