Occupation 2.5 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 234 ratings )
Price: $0
Download

Occupation 2.5 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Occupation 2.5 v1.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını the3daction stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz şehir içinde zombilere, yaratıklar karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Occupation 2.5 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınızı rahatça yok edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli yaratıklar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Occupation 2.5 v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Occupation 2.5 Play Store’da henüz erken erişim aşamasındadır.

 

Kurulumu

Occupation 2.5 v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Occupation 2.5 1.0 para hile apk : oyun içinde silah veya ekipman alırken paranız artar.

Occupation 2.5 1.0 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi mermi harcayabilirsiniz, mermi miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, occupation 2.5 1.0 ammo hack, occupation 2.5 1.0 android hile, occupation 2.5 1.0 apk hile, occupation 2.5 1.0 hack apk, occupation 2.5 1.0 hile apk, occupation 2.5 1.0 mermi hile, occupation 2.5 1.0 mod apk, occupation 2.5 1.0 money hack, occupation 2.5 1.0 para hile, occupation 2.5 altın hile, occupation 2.5 ammo hack, occupation 2.5 android, occupation 2.5 android hile, occupation 2.5 apk, occupation 2.5 apk hile, occupation 2.5 apk mod, occupation 2.5 full apk, occupation 2.5 hack, occupation 2.5 hack apk, occupation 2.5 hile apk, occupation 2.5 mermi hile, occupation 2.5 mod apk, occupation 2.5 money hack, occupation 2.5 para hile


Download Occupation 2.5 v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like