Occupation v1.50 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 35 views
( 286 ratings )
Price: $0
Download

Occupation v1.50 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Occupation v1.50 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombilere karşı mücadele etme türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını the3daction firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz şehir içinde zombilere karşı mücadele etmek, insanları korumak ve görevleri tamamlamaktır. Occupation içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, aralıksız ateş edip zombilere karşı üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman akınları, ekibiniz, silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Occupation v1.50 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Occupation Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Occupation v1.50 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Occupation 1.50 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, occupation 1.50 ammo hack, occupation 1.50 apk hile, occupation 1.50 hack apk, occupation 1.50 hile apk, occupation 1.50 mermi hile, occupation 1.50 mod apk, occupation ammo hack, occupation apk hile, occupation apk mod, occupation full apk, occupation hack, occupation hack apk, occupation hile apk, occupation mermi hile, occupation mod apk


Download Occupation v1.50 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like