Occupation v2.01 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 455 ratings )
Price: $0
Download

Occupation v2.01 MOD APK – PARA HİLELİ

Occupation v2.01 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve hayatta kalma üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını the3daction stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz şehirde yaratıklara karşı mücadele etmek, insanları kurtarmak ve görevleri tamamlamaktır. Occupation içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp zombilere karşı üstün olabilirsiniz.. Farklı silahlar, tehlikeli canavarlar, ekibiniz ve dahası sizleri bekliyor. Occupation v2.0 sürümünde yeni silahlar eklenmiş olup, karakter animasyonlarında iyileştirme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Occupation Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Occupation v2.01 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Occupation 2.01 para hile apk : oyun içinde zombilerin içinden çıkan para miktarı yüksektir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, occupation 2.01 apk hile, occupation 2.01 hack apk, occupation 2.01 hile apk, occupation 2.01 mod apk, occupation 2.01 money hack, occupation 2.01 para hile, occupation apk hile, occupation apk mod, occupation full apk, occupation hack, occupation hack apk, occupation hile apk, occupation mod apk, occupation money hack, occupation para hile


Download Occupation v2.01 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like