Ocean Survival v1.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 893 ratings )
Price: $0
Download

Ocean Survival v1.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Ocean Survival v1.0.1 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Candy Mobile firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz sandalda hayatta kalmaya çalışmak, köpek balıklarıyla mücadele etmek ve adaları keşfetmektir. Ocean Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları craft etmek için ham madde alabilirsiniz. Tehlikeli köpek balıkları, adalar, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Ocean Survival v1.0.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Denizde Hayatta Kalma Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur

 

Kurulumu

Ocean Survival v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ocean Survival 1.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, denizde hayatta kalma hack apk, denizde hayatta kalma hile apk, denizde hayatta kalma mod apk, denizde hayatta kalma para hile, ocean survival 1.0.1 apk hile, ocean survival 1.0.1 hack apk, ocean survival 1.0.1 hile apk, ocean survival 1.0.1 mod apk, ocean survival 1.0.1 para hile, ocean survival hack, ocean survival hack apk, ocean survival hile apk, ocean survival mod apk, ocean survival para hile


Download Ocean Survival v1.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like