Offroad Chronicles v0.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 78 ratings )
Price: $0
Download

Offroad Chronicles v0.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Offroad Chronicles v0.16 PARA HİLELİ APK, zorlu yollarda kamyon sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ludos Game firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz zorlu yollarda ilerlemek, görevleri tamamlamak ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Offroad Chronicles içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaları satın alabilirsiniz. Zorlu yollar, onlarca görev, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. Offroad Chronicles v0.16 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Offroad Chronicles Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Offroad Chronicles v0.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Offroad Chronicles 0.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, offroad chronicles 0.16 altın hile, offroad chronicles 0.16 apk hile, offroad chronicles 0.16 hack apk, offroad chronicles 0.16 hile apk, offroad chronicles 0.16 mod apk, offroad chronicles 0.16 para hile, offroad chronicles altın hile, offroad chronicles apk hile, offroad chronicles apk mod, offroad chronicles araba hile, offroad chronicles hack, offroad chronicles hack apk, offroad chronicles hile apk, offroad chronicles mod apk, offroad chronicles para hile


Download Offroad Chronicles v0.16 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like