OK Golf v2.3.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 198 ratings )
Price: $0
Download

OK Golf v2.3.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

OK Golf v2.3.2 FULL APK, nişan alma ve golf oyunlarını seven hocalarımın denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playdigious stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız golf topunu deliklere yollamak ve bölümleri tamamlamaktır. OK Golf içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm kilitler açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde rahatça oynayabilirsiniz. Zorlu atışlar, karmaşık bölümler, farklı bölge temaları ve dahası sizleri bekliyor. OK Golf v2.3.2 sürümünde yeni aşamalar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. OK Golf Play Store’da 12.99TL’dir, 2.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

OK Golf v2.3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

OK Golf 2.3.2 hile apk : oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, ok golf 2.3.2 android, ok golf 2.3.2 android indir, ok golf 2.3.2 apk download, ok golf 2.3.2 apk indir, ok golf 2.3.2 full apk, ok golf 2.3.2 mod apk, ok golf android, ok golf android indir, ok golf apk, ok golf apk download, ok golf apk indir, ok golf full apk, ok golf hile apk, ok golf indir, ok golf mobile game


Download OK Golf v2.3.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like