Okey v3.56.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 755 ratings )
Price: $0
Download

Okey v3.56.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Okey v3.56.0 PARA HİLELİ APK, masa oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ahoy Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz okey masalarında kazanmak için rakiplerinizle mücadele etmektir. Okey içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, okey ekipmanlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Başarılı okey algoritması, zorlu rakipler, dekore edebileceğiniz kafeniz ve dahası sizleri bekliyor. Okey v3.56.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Okey Play Store’da 565.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Okey v3.56.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Okey 3.56.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Okey 3.56.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 56 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, okey 3.56.0 altın hile, okey 3.56.0 apk hile, okey 3.56.0 elmas hile, okey 3.56.0 hile apk, okey 3.56.0 mod apk, okey 3.56.0 para hile, okey altın hile, okey apk, okey apk hile, okey elmas hile, okey hack, okey hack apk, okey hile apk, okey mod apk, okey para hile


Download Okey v3.56.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like