Old Man’s Journey v1.6.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 365 ratings )
Price: $0
Download

Old Man’s Journey v1.6.1 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Broken Rules Interactive firmasının üstlendiği son zamanlarda bilgisayar ve mobil platformda popüler olan bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız yaşlı adam ile bulunduğunuz yolculukta hatıralarınızı tekrar yaşamak, olayları çözmek ve hikayeyi devam ettirmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, kaliteli hikayeler, duygusal anların yaşandığı ortamlar, hoş müzikler ve dahası sizleri bekliyor. Tepeleri alçaltın, zıplayın, geçin ve dahasını yapın. Old Man’s Journey v1.6.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Old Man’s Journey Play Store’da 17.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Old Man’s Journey v1.6.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 146 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, old mans journey 1.6.1 android indir, old mans journey 1.6.1 apk, old mans journey 1.6.1 apk download, old mans journey 1.6.1 apk full, old mans journey 1.6.1 apk indir, old mans journey 1.6.1 full apk, old mans journey 1.6.1 mobile, old mans journey 1.6.1 mobile apk, old mans journey android, old mans journey android indir, old mans journey apk, old mans journey apk download, old mans journey apk indir, old mans journey mobile, old mans journey mobile apk, old mans journey telefon için


Download Old Man’s Journey v1.6.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like