Ölüçağıranın Hikayesi v2.0.11 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 574 ratings )
Price: $0
Download

Ölüçağıranın Hikayesi v2.0.11 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Necromancer Story v2.0.11 PARA HİLELİ APK, hikaye ve macera türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Achro Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mistik güçlere sahip karakter ile bulunduğunuz evren içinde goblinlere karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Ölüçağıranın Hikayesi içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz kadar sandık açıp özel eşyalara sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kaliteli hikaye örgüsü, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Ölüçağıranın Hikayesi v2.0.11 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Necromancer Story Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Ölüçağıranın Hikayesi v2.0.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ölüçağıranın Hikayesi 2.0.11 para hile apk : oyun içinde sandıkların fiyatı “1” bir altındır, çıkan eşyaları satıp daha fazla paraya sahip olabilirsiniz.

Ölüçağıranın Hikayesi 2.0.11 elmas hilesi : oyun için sandıkların fiyatı “1” bir elmastır, yaratıkların içinde kolayca düşer.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, necromancer story altın hile, necromancer story elmas hile, necromancer story hack, necromancer story hack apk, necromancer story hile apk, necromancer story mod apk, necromancer story para hile, ölüçağıranın hikayesi 2.0.11 altın hile, ölüçağıranın hikayesi 2.0.11 hack apk, ölüçağıranın hikayesi 2.0.11 hile apk, ölüçağıranın hikayesi 2.0.11 mod apk, ölüçağıranın hikayesi 2.0.11 para hile, ölüçağıranın hikayesi altın hile, ölüçağıranın hikayesi elmas hile, ölüçağıranın hikayesi hack apk, ölüçağıranın hikayesi hile apk, ölüçağıranın hikayesi mod apk, ölüçağıranın hikayesi para hile


Download Ölüçağıranın Hikayesi v2.0.11 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like