One Night at Flumptys 2 v1.0.9 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 418 ratings )
Price: $0
Download

One Night at Flumptys 2 v1.0.9 FULL APK – TAM SÜRÜM

One Night at Flumptys 2 v1.0.9 FULL APK, simülasyon ve korku türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Clickteam USA LLC firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz oda içinde kameraları ve girişleri kontrol etmek, sabah 6’ya kadar tehlikeli yumurtaya yakalanmadan dayanmaya çalışmaktır. One Night at Flumptys oyunu ilk olarak fan yapımı olarak sunulmuştur, Five Nights at Freddy’s serisinin komik yanlarını yansıtmaktadır. One Night at Flumptys 2 v1.0.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. One Night at Flumptys 2 Play Store’da 18.99TL’dir.

Kurulumu

One Night at Flumptys 2 v1.0.9 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, one night at flumptys 2 1.0.9 android, one night at flumptys 2 1.0.9 apk, one night at flumptys 2 1.0.9 full apk, one night at flumptys 2 android, one night at flumptys 2 android için, one night at flumptys 2 apk, one night at flumptys 2 full apk, one night at flumptys 2 mobile, one night at flumptys 2 telefon için


Download One Night at Flumptys 2 v1.0.9 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like