One Night at Flumptys v1.1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 512 ratings )
Price: $0
Download

One Night at Flumptys v1.1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

One Night at Flumptys v1.1.5 FULL APK, korku ve simülasyon türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Clickteam USA LLC üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz oda içinde kameraları takip etmek, başta tehlikeli yumurta olmak üzere yaratıklara karşı kendinizi savunmak ve geceleri atlatmaktır. Oyunun çıkış noktası, Five Nights at Freddy’s serisinin hayranları tarafından asıl oyunun komik yanlarını ürkütücülükle yansıtmak için yapılmıştır. One Night at Flumptys v1.1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. One Night at Flumptys Play Store’da 15.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

One Night at Flumptys v1.1.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, one night at flumptys 1.1.5 android, one night at flumptys 1.1.5 apk, one night at flumptys 1.1.5 full apk, one night at flumptys 1.1.5 mobile, one night at flumptys 1.1.5 telefon için, one night at flumptys android, one night at flumptys apk, one night at flumptys full, one night at flumptys full apk, one night at flumptys mobile, one night at flumptys telefon için


Download One Night at Flumptys v1.1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like