Online Kafa Topu 2 v1.03 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 959 ratings )
Price: $0
Download

Online Kafa Topu 2 v1.03 FULL APK, koca kafalı karakterlerin futbol oyunlarını seven hocalarımın uzun zamandır beklediği yapımcılığını Masomo Gaming stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ile bulunduğunuz maçta rakibinizin kalesine topu yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Online Kafa Topu 2 henüz tam olarak sunulmadığı için FULL APK yani erken erişim olarak paylaşıyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel giriş yapabilir, maç yapmaya başlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen futbol müsabakaları, dünyanın dört bir yanından oyuncular, kullanabileceğiniz krampon, forma, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Online Kafa Topu 2 v1.03 sürümünde hata düzenlemeleri yapılarak sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Head Ball 2 Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyun tam olarak sunulmadığı için giriş yaptığınızda %90 ban yiyorsunuz hocalarım, yapımcının aldığı bir önlemdir. 17:00 – 13.10.17

Kurulumu

Online Kafa Topu 2 v1.03 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

409 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, head ball 2, head ball 2 android, head ball 2 apk, head ball 2 apk download, head ball 2 full apk, online kafa topu 2 1.0.3 android, online kafa topu 2 1.0.3 apk, online kafa topu 2 1.0.3 apk download, online kafa topu 2 1.0.3 apk indir, online kafa topu 2 1.0.3 full apk, online kafa topu 2 android, online kafa topu 2 android için, online kafa topu 2 apk, online kafa topu 2 apk download, online kafa topu 2 apk indir, online kafa topu 2 full apk, online kafa topu 2 mobile apk, online kafa topu 2 telefon için


Download Online Kafa Topu 2 v1.03 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like