Ooo Rock Yıldızları v1.0.2 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 310 ratings )
Price: $0
Download

Ooo Rock Yıldızları v1.0.2 FULL APK – SD DATA

Ooo Rock Yıldızları v1.0.2 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü çizgi dizi kanalı olan Cartoon Network stüdyosunun üstlendiği farklı tarz arayanların denemeleri gerektiğini düşündüğüm bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz Adventure Time karakterleri ile sizden istenilenler doğrultusunda ses çıkararak değişik melodiler oluşturmaktır. Rockstars of Ooo açıkçası oynanması zor bir oyun olarak düşünüyorum zamanlama çok önemlidir aksi halde her şeye baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Finn, Köpek Jack, Marceline ve dahası sizleri bekliyor… Adventure Time kahramanları ile rock yapmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Ooo Rock Yıldızları Play Store’da 5.56TL’dir.

Kurulumu

Ooo Rock Yıldızları v1.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.turner.rockstars” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Ooo Rock Yıldızları v1.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunooo rock yıldızları 1.0.2 android, ooo rock yıldızları 1.0.2 apk, ooo rock yıldızları 1.0.2 apk download, ooo rock yıldızları 1.0.2 apk indir, ooo rock yıldızları 1.0.2 full apk, ooo rock yıldızları 1.0.2 indir, ooo rock yıldızları android, ooo rock yıldızları apk, rockstars of ooo android, rockstars of ooo android download, rockstars of ooo android indir, rockstars of ooo apk download, rockstars of ooo apk full, rockstars of ooo apk indir, rockstars of ooo apk sd data, rockstars of ooo full apk, rockstars of ooo full sürüm, rockstars of ooo mobile download, rockstars of ooo sd dataqa


Download Ooo Rock Yıldızları v1.0.2 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like