Operate Now Hospital v1.10.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 178 ratings )
Price: $0
Download

Operate Now Hospital v1.10.7 PARA HİLELİ APK, işletme, simülasyon ve insan anatomisine ilgisi olan hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Spil Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız doktorlar ile hasta insanlara yardım etmek, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. Operate Now Hospital içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın kalp hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp hastanenizi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, onlarca hasta, doktorlar ve dahası sizleri bekliyor. Operate Now Hospital v1.10.7 sürümünde yeni ürünler, etkinlikler ve özellikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Operate Now Hospital Play Store’da 115.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır

Kurulumu

Operate Now Hospital v1.10.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.spilgames.OperateNow2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Operate Now Hospital v1.10.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Operate Now Hospital 1.10.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Operate Now Hospital 1.10.7 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, operate now hospital 1.10.7 altın hile, operate now hospital 1.10.7 android hile, operate now hospital 1.10.7 apk hile, operate now hospital 1.10.7 apk mod, operate now hospital 1.10.7 hile apk, operate now hospital 1.10.7 mod apk, operate now hospital 1.10.7 money hack, operate now hospital 1.10.7 para hile, operate now hospital altın hile, operate now hospital android hile, operate now hospital apk hile, operate now hospital apk mod, operate now hospital elmas hile, operate now hospital hack, operate now hospital hack apk, operate now hospital hile apk, operate now hospital kalp hile, operate now hospital mod apk, operate now hospital money hack, operate now hospital para hile


Download Operate Now Hospital v1.10.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like