Operation Citadel v2.0.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 732 ratings )
Price: $0
Download

Operation Citadel v2.0.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Operation Citadel v2.0.3 FULL APK, yoğun strateji, savaş ve ordu yönetim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Valentin Lievre üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz devlet yönetimini en iyi şekilde yönetmek, düşmanlarınızla mücadele etmek ve sınırlarınızı koruyup, genişletmektir. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı senaryolar, yüzlerce askeri birim, gerçek dönem haritaları ve dahası sizleri bekliyor. Operation Citadel v2.0.3 sürümünde bazı askeri birimler için düzenlemelere ve ara yüz geliştirmesine yer verilmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Karada, havada ve suda bitmek bilmeyen savaşlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Operation Citadel Play Store’da 39.99TL’dir.

Kurulumu

Operation Citadel v2.0.3 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.valentinstudio.OperationCitadel” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Operation Citadel v2.0.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, operation citadel 2.0.3 android, operation citadel 2.0.3 apk, operation citadel 2.0.3 full apk, operation citadel 2.0.3 mobile, operation citadel android, operation citadel android apk, operation citadel apk, operation citadel full apk, operation citadel hack apk, operation citadel mobile


Download Operation Citadel v2.0.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like