Otherworld Legends v1.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 670 ratings )
Price: $0
Download

Otherworld Legends v1.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Otherworld Legends v1.3.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve zindanda ilerleme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ChillyRoom firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Otherworld Legends içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm kahraman ve özel yeteneklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip karakterler, saldırgan düşmanlar, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Otherworld Legends v1.3.0 sürümünde yeni eşyalar ve yılbaşı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Otherworld Legends Play Store’da 60.000’den fazla indirmiştir.

Kurulumu

Otherworld Legends v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Otherworld Legends 1.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Otherworld Legends 1.3.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Otherworld Legends 1.3.0 karakter hile apk : oyun içindeki tüm kahramanların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, otherworld legends 1.3.0 altın hile, otherworld legends 1.3.0 apk hack, otherworld legends 1.3.0 apk hile, otherworld legends 1.3.0 hack apk, otherworld legends 1.3.0 hile apk, otherworld legends 1.3.0 mod apk, otherworld legends 1.3.0 para hile, otherworld legends altın hile, otherworld legends apk, otherworld legends apk hile, otherworld legends apk mod, otherworld legends elmas hile, otherworld legends hack apk, otherworld legends hile apk, otherworld legends karakter hile, otherworld legends mod apk, otherworld legends para hile


Download Otherworld Legends v1.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like