Ottomania v6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 312 ratings )
Price: $0
Download

Ottomania v6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Ottomania v6.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını adı gibi Ottomania stüdyosunun üstlendiği Osmanlı Devletinin yapmış olduğu savaşları konu alan mükemmel bir savunma oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz askerleriniz ile karşınızdan gelen düşmanları yok etmektir. Ottomania : Osmanlı Savunması içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz gibi askerlerinizi geliştirebilir, düşman birliklerini rahatlıkla yenebilirsiniz. Oynanış olarak Plants vs. Zombies benzemektedir. Battal Gazi, Hezârfen Ahmed Çelebi, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet ve Osman Bey sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Ottomania : Osmanlı Savunması Play Store’da 3.600’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Ottomania v6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ottomania 6.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 189 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, ottomania 6.0 android hile, ottomania 6.0 android mod, ottomania 6.0 apk hack, ottomania 6.0 apk hile, ottomania 6.0 apk hile indir, ottomania 6.0 apk mod, ottomania 6.0 hack, ottomania 6.0 hack apk, ottomania 6.0 hack download, ottomania 6.0 hile apk, ottomania 6.0 hile indir, ottomania 6.0 mod apk, ottomania 6.0 para hile apk, ottomania altın hile, ottomania altın hile apk, ottomania apk hile indir, ottomania hack, ottomania hack apk, ottomania hile apk, ottomania hile indir, ottomania mod apk, ottomania mod indir, ottomania money hack, ottomania para hile, ottomania para hile apk


Download Ottomania v6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like