Pacific Fire v1.37 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 820 ratings )
Price: $0
Download

Pacific Fire v1.37 FULL APK – TAM SÜRÜM

Pacific Fire v1.37 FULL APK, savaş, tarih, strateji ve askeri yönetim oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Wirraway Software stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız 2.Dünya Savaşı, Pasifik Cephesinde kontrolünü sağladığınız devlet ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve sınırlarınızı korumaktır. Farklı askeri birimler, gerçek tarihten olaylar, detaylı işlenmiş haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Pacific Fire v1.37 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, işgallerle ilgili yeniliklere yer verilmiştir. Denizaltılar, savaş gemileri, uçak filoları parmaklarınızın ucunda komuta edilmeyi bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pacific Fire Play Store’da 18.99TL’dir.

Kurulumu

Pacific Fire v1.37 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pacific fire 1.37 android, pacific fire 1.37 apk, pacific fire 1.37 full apk, pacific fire android, pacific fire android indir, pacific fire apk, pacific fire full apk, pacific fire mobile, pacific fire mobile ap


Download Pacific Fire v1.37 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like