PAKO 2 v1.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 914 ratings )
Price: $0
Download

PAKO 2 v1.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

PAKO 2 v1.0.2 ARABA HİLELİ APK, kaçış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tree Men Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde ortalığı birbirine katmak ve polislerden kaçmaktır. PAKO 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaların kullanabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, geniş şehir ortamı, bitmek bilmeyen bir kovalamaca ve dahası sizleri bekliyor. PAKO 2 v1.0.2 sürümünde yeni arabalar eklenmiş olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PAKO 2 Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

PAKO 2 v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PAKO 2 1.0.2 araba hile apk : oyuna içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, pako 2 1.0.2 android hile, pako 2 1.0.2 apk hile, pako 2 1.0.2 apk mod, pako 2 1.0.2 hack apk, pako 2 1.0.2 hile apk, pako 2 1.0.2 mod apk, pako 2 1.0.2 money hack, pako 2 1.0.2 para hile, pako 2 android, pako 2 android hile, pako 2 apk, pako 2 araba hile, pako 2 car hack, pako 2 hack, pako 2 hack apk, pako 2 hile apk, pako 2 mobile game, pako 2 mod apk, pako 2 money hack, pako 2 para hile


Download PAKO 2 v1.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like