Pako Car Chase Simulator v1.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 239 ratings )
Price: $0
Download

Pako Car Chase Simulator v1.0.6 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve kaçış üzerine kurulu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tree Men Games firmasının üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak, polislerden kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Pako Car Chase Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabayı satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan polisler, onlarca araba, engeller ve dahası sizleri bekliyor. Pako Car Chase Simulator v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PAKO – Car Chase Simulator Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Pako Car Chase Simulator v1.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pako Car Chase Simulator 1.0.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Pako Car Chase Simulator v1.0.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like