PAKO Forever v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 210 ratings )
Price: $0
Download

PAKO Forever v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

PAKO Forever v1.2.0 ARABA HİLELİ APK, kaçış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tree Men Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz bölüm içinde ortalığı birbirine katmak, polislerden kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. PAKO Forever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm arabaların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm araçları sürebilirsiniz. Zorlu haritalar, farklı modellerde arabalar, peşinizden ayrılmayan polisler ve dahası sizleri bekliyor. PAKO Forever v1.2.0 sürümünde yeni özel güçler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PAKO Forever Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

PAKO Forever v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PAKO Forever 1.2.0 araba hile apk : oyun içindeki araçlar kilitli olarak görünse de seçip sürebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pako forever 1.2.0 android hile, pako forever 1.2.0 apk hile, pako forever 1.2.0 hack apk, pako forever 1.2.0 hile apk, pako forever 1.2.0 mod apk, pako forever 1.2.0 money hack, pako forever 1.2.0 para hile, pako forever android, pako forever apk, pako forever araba hile, pako forever full apk, pako forever hack, pako forever hack apk, pako forever hile, pako forever hile apk, pako forever mod apk, pako forever para hile, pako forever unlock apk


Download PAKO Forever v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like