Panzer War Complete v2020.11.20.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 872 ratings )
Price: $0
Download

Panzer War Complete v2020.11.20.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Panzer War Complete v2020.11.20.2 FULL APK, askeri savaş ve tank simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ShanghaiWindy firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank bulunduğunuz savaş alanında düşmanlarınızla çatışmak, bölgelerini ele geçirmek ve galip gelmektir. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, gerçek modellerde tanklar, geniş oyun alanları ve dahası sizleri bekliyor. Panzer War Complete v2020.11.20.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, tank kamuflajları için yenilikler eklenmiştir. Dünya savaş tarihinin farklı dönemlerine ait tanklar ve haritalar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Panzer War Play Store’da 19.99TL’dir.

 

Kurulumu

Panzer War Complete v2020.11.20.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.shanghaiwindy.PanzerWarComplete” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Panzer War Complete v2020.11.20.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, panzer war complete 2020.11.20.2 android, panzer war complete 2020.11.20.2 apk, panzer war complete 2020.11.20.2 full apk, panzer war complete android, panzer war complete apk, panzer war complete full apk, panzer war complete mobile, panzer war complete telefon için


Download Panzer War Complete v2020.11.20.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like