Panzer War Complete v2020.3.3.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 82 ratings )
Price: $0
Download

Panzer War Complete v2020.3.3.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Panzer War Complete v2020.3.3.4 PARA HİLELİ APK, tank simülasyon, askeri mücadele ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ShanghaiWindy stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Farklı tank – helikopter, uçak modelleri, zorlu oyun modları, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Savaşın yoğun çatışmalarında düşman hedeflerini bertaraf etmek, gidişatı değiştirmek parmaklarınızın ucundadır. Panzer War Complete v2020.3.3.4 sürümünde arayüz geliştirmesi ve onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Panzer War Play Store’da 19.99TL’dir.

Kurulumu

Panzer War Complete v2020.3.3.4 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.shanghaiwindy.PanzerWarComplete” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Panzer War Complete v2020.1.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, panzer war complete 2020.3.3.4 android, panzer war complete 2020.3.3.4 apk, panzer war complete 2020.3.3.4 full apk, panzer war complete android, panzer war complete apk, panzer war complete full apk, panzer war complete mobile, panzer war complete telefon için


Download Panzer War Complete v2020.3.3.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like