Pascals Wager v0.2.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 731 ratings )
Price: $0
Download

Pascals Wager v0.2.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Pascals Wager v0.2.1 FULL APK, aksiyon, RPG ve kıyasıya mücadele türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Giant Global firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı ile bulunduğunuz kaos ortamında karşınıza çıkan yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve karanlığa karşı olan savaşta galip gelmektir. Kullanabileceğiniz farklı silahlar, özel yetenekleriniz, saldırgan yaratıklar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Etkileşime geçebileceğiniz onlarca karakter, tuzaklar, devasa yaratıklar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Pascals Wager v0.2.1 sürümünde herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pascals Wager Play Store’da 26.99TL’dir.

Kurulumu

Pascals Wager v0.2.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tipsworks.android.pascalswager.google” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Pascals Wager v0.2.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pascals wager 0.2.1 android, pascals wager 0.2.1 apk, pascals wager 0.2.1 apk indir, pascals wager 0.2.1 full apk, pascals wager 0.2.1 mobile, pascals wager android, pascals wager apk, pascals wager apk indir, pascals wager full apk, pascals wager mobile, pascals wager mobile game, pascals wager telefon için


Download Pascals Wager v0.2.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like