Pascals Wager v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 87 ratings )
Price: $0
Download

Pascals Wager v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Pascals Wager v1.0.7 FULL APK, macera ve aksiyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Giant Global firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz karanlık dünya içinde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü karşı olan savaşta galip gelmektir. Tehlikeli yaratıklar, özel yetenekleriniz, sürükleyici hikaye ve dahası sizleri bekliyor. Pascals Wager v1.0.7 sürümünde yeni oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. İnsanlara yardım etmek, kaosu durdurmak kılıçlarınızı ne kadar iyi kullandığınıza bağlıdır. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pascals Wager Play Store’da 44.99TL’dir.

 

 

BİLGİLENDİRME : apk dosyasının kurulup – oynanabilmesi için ARMV8 destekli cihaz şarttır.

Kurulumu

Pascals Wager v1.0.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tipsworks.android.pascalswager.google” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Pascals Wager v1.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pascals wager 1.0.7 android, pascals wager 1.0.7 apk, pascals wager 1.0.7 apk indir, pascals wager 1.0.7 full apk, pascals wager 1.0.7 mobile, pascals wager android, pascals wager apk, pascals wager apk indir, pascals wager full apk, pascals wager mobile, pascals wager mobile game, pascals wager telefon için


Download Pascals Wager v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like