Passpartout The Starving Artist v1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 933 ratings )
Price: $0
Download

Passpartout The Starving Artist v1.1 FULL APK, resim sanatına karşı ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Flamebait Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni gelen mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız ressam ile bulunduğunuz atölye içinde resimler yapmak, satmak ve para kazanmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, müşterileriniz, ünlü bir ressam olmaya kadar uzanan bir serüven, değerli sanat eserleri ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Resimlerinizi çizerken tek sınır hayal gücünüzdür. Passpartout The Starving Artist v1.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Passpartout The Starving Artist Play Store’da 19.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Passpartout The Starving Artist v1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 71 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, passpartout android, passpartout android indir, passpartout apk, passpartout apk download, passpartout full apk, passpartout mobile, passpartout telefon için, passpartout the starving artist 1.1 android indir, passpartout the starving artist 1.1 apk download, passpartout the starving artist 1.1 apk indir, passpartout the starving artist 1.1 full apk, passpartout the starving artist 1.1 mobile, passpartout the starving artist android indir, passpartout the starving artist apk, passpartout the starving artist apk download, passpartout the starving artist full apk


Download Passpartout The Starving Artist v1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like