PC Architect Advanced v1.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 149 ratings )
Price: $0
Download

PC Architect Advanced v1.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

PC Architect Advanced v1.5.0 PARA HİLELİ APK, bilgisayar donanımlarına ilgilisi olan hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Games From Garage firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz ufak garaj-dükkan içinde bilgisayar parçalarını birleştirmek, kasa toplamak ve satışını yapmaktır. PC Architect Advanced (PC building simulator) içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ekran kartı, işlemci, ram ve dahasını satın alıp, özel donanımlı bilgisayarlar yapabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bilgisayar parçaları, onlarca farklı marka ve dahası sizleri bekliyor. PC Architect Advanced v1.5.0 sürümünde yeni ürünler eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Architect Advanced Play Store’da 17.99TL’dir.

 

Kurulumu

PC Architect Advanced v1.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Architect Advanced 1.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pc architect advanced 1.5.0 android hile, pc architect advanced 1.5.0 apk, pc architect advanced 1.5.0 full apk, pc architect advanced 1.5.0 mod apk, pc architect advanced 1.5.0 para hile, pc architect advanced android, pc architect advanced android indir, pc architect advanced apk, pc architect advanced apk indir, pc architect advanced full apk, pc architect advanced hack apk, pc architect advanced hile apk, pc architect advanced mobile game, pc architect advanced mod apk, pc architect advanced mod pak, pc architect advanced money hack, pc architect advanced para hile


Download PC Architect Advanced v1.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like