PC Creator v1.0.43b MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 703 ratings )
Price: $0
Download

PC Creator v1.0.43b MOD APK – PARA HİLELİ

PC Creator v1.0.43b PARA HİLELİ APK, bilgisayar donanımına ilginiz varsa denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını UltraAndre firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz atölyede sipariş üzerine bilgisayarlar hazırlamak, teslim etmek ve para kazanmaktır. PC Creator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız bitcoin hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel bilgisayar bileşenlerini satın alabilirsiniz. Müşterilerden gelen zor istekler, onlarca donanım birimi, iş yeriniz ve dahası sizleri bekliyor. PC Creator v1.0.43b sürümünde arka plan müziği ve yeni mini oyunlar eklenmiştir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. PC Creator Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

PC Creator v1.0.43b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Creator 1.0.43b para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bitcoin miktarına bakmanız yeterlidir.

PC Creator 1.0.43b hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pc creator 1.0.43b altın hile, pc creator 1.0.43b apk hile, pc creator 1.0.43b apk mod, pc creator 1.0.43b hack apk, pc creator 1.0.43b hile apk, pc creator 1.0.43b mod apk, pc creator 1.0.43b para hile, pc creator altın hile, pc creator bitcoin hile, pc creator hack, pc creator hack apk, pc creator hile apk, pc creator mod apk, pc creator para hile


Download PC Creator v1.0.43b MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like