PC Creator v1.0.49 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 698 ratings )
Price: $0
Download

PC Creator v1.0.49 MOD APK – PARA HİLELİ

PC Creator v1.0.49 PARA HİLELİ APK, işletmek ve bilgisayar donanıma ilgisi olan hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını UltraAndre stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garaj içinde siparişler üzerine bilgisayar hazırlamak ve para kazanmaktır. PC Creator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız bitcoin hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel bilgisayar bileşenlerini satın alabilirsiniz. Büyüyen işletmeniz, yapılacak onlarca iş, özel bilgisayarlar ve dahası sizleri bekliyor. PC Creator v1.0.49 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Creator Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

PC Creator v1.0.49 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Creator 1.0.49 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bitcoin miktarına bakmanız yeterlidir.

PC Creator 1.0.49 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pc creator 1.0.49 altın hile, pc creator 1.0.49 apk hile, pc creator 1.0.49 apk mod, pc creator 1.0.49 hack apk, pc creator 1.0.49 hile apk, pc creator 1.0.49 mod apk, pc creator 1.0.49 para hile, pc creator altın hile, pc creator bitcoin hile, pc creator hack, pc creator hack apk, pc creator hile apk, pc creator mod apk, pc creator para hile


Download PC Creator v1.0.49 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like