PC Creator v1.0.74 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 730 ratings )
Price: $0
Download

PC Creator v1.0.74 MOD APK – PARA HİLELİ

PC Creator v1.0.74 PARA HİLELİ APK, işletme ve bilgisayar donanımlarını konu alan oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını UltraAndre stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz atölyede siparişler üzerine bilgisayarlar hazırlamak, satmak ve müşterilerinizi memnun etmektir. PC Creator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız bitcoin hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel bilgisayar bileşenlerini satın alabilirsiniz. Özel siparişler, onlarca bilgisayar donanımı, büyütmeniz gereken işletmeniz ve dahası sizleri bekliyor. PC Creator v1.0.74 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Creator Play Store’da 290.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

PC Creator v1.0.74 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Creator 1.0.74 alışveriş hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ürünlere fiyat butonlarına basarak sahip olabilirsiniz. (Gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

PC Creator 1.0.74 para hile apk : oyun içinde özel ekipmanları alışveriş hilesi ile satın alıp, oyun parasına değer olarak satabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pc creator 1.0.74 altın hile, pc creator 1.0.74 apk hile, pc creator 1.0.74 apk mod, pc creator 1.0.74 hack apk, pc creator 1.0.74 hile apk, pc creator 1.0.74 mod apk, pc creator 1.0.74 para hile, pc creator altın hile, pc creator bitcoin hile, pc creator hack, pc creator hack apk, pc creator hile apk, pc creator mod apk, pc creator para hile


Download PC Creator v1.0.74 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like