PC Futbol Legends v0.0.186 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 734 ratings )
Price: $0
Download

PC Futbol Legends v0.0.186 MOD APK – PARA HİLELİ

PC Futbol Legends v0.0.186 PARA HİLELİ APK, futbol oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını IDC Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kulüp ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. PC Futbol Legends içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, futbolcularınızı geliştirip istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, zorlu rakip takımlar, teknik direktörler ve dahası sizleri bekliyor. PC Futbol Legends v0.0.186 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Fútbol Legends Play Store’da herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

PC Futbol Legends v0.0.186 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Futbol Legends 0.0.186 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

PC Futbol Legends 0.0.186 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pc futbol legends 0.0.186 altın hile, pc futbol legends 0.0.186 hack apk, pc futbol legends 0.0.186 hile apk, pc futbol legends 0.0.186 mod apk, pc futbol legends 0.0.186 para hile, pc futbol legends altın hile, pc futbol legends apk hile, pc futbol legends hack apk, pc futbol legends hile apk, pc futbol legends mod apk, pc futbol legends money hack, pc futbol legends para hile


Download PC Futbol Legends v0.0.186 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like