PEDAL UP! v1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 439 ratings )
Price: $0
Download

PEDAL UP! v1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

PEDAL UP! v1.2 PARA HİLELİ APK, bisiklet ve zorlu parkur oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Derailleur Interactive Ltd. firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bisiklet ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde engelleri aşarak daima ileriye doğru gitmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Pedal Up içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz bisikletleri, kaskları satın alabilirsiniz. Zorlu bölümler, aşılması güç engeller, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. PEDAL UP! v1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PEDAL UP! Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

PEDAL UP! v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pedal Up v1.2 para hile apk : oyun içinde satın alıp açtığınız her bölge kilidinden sonra paranız 100.000 artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pedal up 1.2 altın hile, pedal up 1.2 hack, pedal up 1.2 hack apk, pedal up 1.2 hile apk, pedal up 1.2 mod apk, pedal up 1.2 money hack, pedal up 1.2 para hile, pedal up altın hile, pedal up android hile, pedal up apk, pedal up apk hile, pedal up apk mod, pedal up hack, pedal up hack apk, pedal up hile apk, pedal up kredi hile, pedal up mod apk, pedal up para hile


Download PEDAL UP! v1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like