Pelé Soccer Legend v1.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 509 ratings )
Price: $0
Download

Pelé Soccer Legend v1.4.1 PARA HİLELİ APK, futbol, şut çekme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Cosi Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve ünlü futbolcu Pelé ile birlikte ilerlemek, görevleri tamamlamak ve rakibin kalesine topları yollamaktır. Pelé Soccer Legend içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede karakteriniz için dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen şut çekişmeleri, futbolcunuz için onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Pelé Soccer Legend v1.4.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pelé Soccer Legend Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Pelé Soccer Legend v1.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pelé Soccer Legend 1.4.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Pelé Soccer Legend 1.4.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarın bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, pele soccer legend 1.4.1 altın hile, pele soccer legend 1.4.1 android hile, pele soccer legend 1.4.1 gold hackpele soccer legend 1.4.1 apk, pele soccer legend 1.4.1 hack apk, pele soccer legend 1.4.1 hile apk, pele soccer legend 1.4.1 mod apk, pele soccer legend 1.4.1 money hack, pele soccer legend 1.4.1 para hile, pele soccer legend altın hile, pele soccer legend android hile, pele soccer legend apk, pele soccer legend cash hack, pele soccer legend hack, pele soccer legend hack apk, pele soccer legend hile apk, pele soccer legend mod apk, pele soccer legend money hack, pele soccer legend para hile


Download Pelé Soccer Legend v1.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like