Penguin Isle v1.14 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 17 views
( 229 ratings )
Price: $0
Download

Penguin Isle v1.14 MOD APK – PARA HİLELİ

Penguin Isle v1.14 PARA HİLELİ APK, işletme ve mini idle oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Habby firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz ada üstünde penguenler için yaşama uygun bir alan hazırlamak, görevleri tamamlamak ve bölgenizi büyütmektir. Penguin Isle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, adanızı hızlıca geliştirebilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip penguenler, görevler, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Penguin Isle v1.14 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Penguin Isle Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Penguin Isle v1.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Penguin Isle 1.14 elmas hile apk : oyun içinde elmas ile yapılan satın alımların fiyatı “0” sıfırdır.

Penguin Isle 1.14 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurup paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, penguin isle 1.14 apk hile, penguin isle 1.14 elmas hile, penguin isle 1.14 hack apk, penguin isle 1.14 hile apk, penguin isle 1.14 mod apk, penguin isle 1.14 para hile, penguin isle apk hile, penguin isle elmas hile, penguin isle hack, penguin isle hack apk, penguin isle hile apk, penguin isle mod apk, penguin isle para hile


Download Penguin Isle v1.14 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like