Pet World My Animal Hospital v1.0.2731 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 513 ratings )
Price: $0
Download

Pet World My Animal Hospital v1.0.2731 MOD APK – PARA HİLELİ

Pet World My Animal Hospital v1.0.2731 PARA HİLELİ APK, hayvanları ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Tivola firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz veteriner kliğine gelen hayvanları tedavi etmek ve para kazanmaya çalışmaktır. Pet World – My Animal Hospital – Care for animals içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm hayvanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hastanenizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı hayvanlar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Pet World My Animal Hospital v1.0.2731 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pet World My Animal Hospital Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Pet World My Animal Hospital v1.0.2731 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pet World My Animal Hospital 1.0.2731 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Pet World My Animal Hospital 1.0.2731 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Pet World My Animal Hospital 1.0.2731 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan hayvanların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pet world my animal hospital 1.0.2731 altın hile, pet world my animal hospital 1.0.2731 android hile, pet world my animal hospital 1.0.2731 apk hile, pet world my animal hospital 1.0.2731 apk mod, pet world my animal hospital 1.0.2731 elmas hile, pet world my animal hospital 1.0.2731 hack apk, pet world my animal hospital 1.0.2731 hile apk, pet world my animal hospital 1.0.2731 mod apk, pet world my animal hospital 1.0.2731 money hack, pet world my animal hospital 1.0.2731 para hile, pet world my animal hospital elmas hile, pet world my animal hospital hack apk, pet world my animal hospital hile, pet world my animal hospital hile apk, pet world my animal hospital mod apk, pet world my animal hospital para hile


Download Pet World My Animal Hospital v1.0.2731 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like